Cinsel ilişki itirafı gündem olmuştu! Ashley Graham kocasıyla ilgili o detayı açıkladı: Ashley Graham yine şaşırttı: Kocama…

2010 yılında direktör Justin Ervin ile nikah masasına oturan Ashley Graham açıklamalarıyla dikkat çeken bir isim. Cinselliğe dair konuşmaktan çekinmeyen büyük vücut model daha evvel “Erkek arkadaşlarımla yattığım için kaybettim” demişti.

Bu sebeple ünlü model, cinsel yaşantısı nedeniyle ruhsal sıkıntılar yaşadığını anlatmıştı. Model daha sonra evlenene kadar hiçbir partneriyle sevişmeme kararı aldığını açıklamıştı.

Ashley Graham artık de katıldığı bir poscast yayınında doğum denetim formülü olarak eşi Justin Ervin’in vazektomi yaptırdığını açıkladı. 35 yaşındaki ABD’li model, böylece artık kendisinin doğum denetim hapı kullanmak zorunda olmadığını söyledi.

Ashley Graham, ebeveyn olduktan sonra kocasıyla güçlü bir bağ kurmanın sırrını da açıkladı. Ünlü model, “Justin ve ben hakikaten bir bütünüz. Çocuk sahibi olmadan evvel dokuz yıl evli kalabildik. Bu hakikaten bir fark yaratıyor” dedi.

Kaynak: Mynet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir